Volkswagen T-Cross - leasing i NAJEM
Finansowanie Motoryzacja Poradnik

Volkswagen T-Cross – leasing i NAJEM

Praktyczność, wielozadaniowość, nowoczesność i pewność. To lista oczekiwań, jakie powinien spełniać uniwersalny crossover, będący świetnym wyborem do różnych warunków eksploatacji. Wszystkie te cechy oraz swój indywidualny styl oferuje Volkswagen T-Cross. W mieście, na trasie, w terenie – wszędzie prezentuje się świetnie i stanowi solidnego partnera we wszelkich wyzwaniach.

Volkswagen T-Cross – zwyczajnie wyjątkowy

Volkswagen T-Cross to samochód projektowany z myślą o codziennej funkcjonalności. Z jednej strony jest kompaktowe rozmiary sprawiają, że dobrze radzi sobie w warunkach miejskich, z drugiej przestronne wnętrze umożliwia komfortowe podróże na długich dystansach. Stylistyka jest charakterystyczna dla marki i z daleka widać, że mamy do czynienia z Volkswagenem, a jednocześnie auto wyróżnia się i pozwala podkreślić indywidualny styl. Posiada szereg nowoczesnych systemów i funkcji, ale nie przytłacza kierowcy nadmiarem prezentowanych danych i informacji. Na tym polega unikalność T-Crossa. Łączy w sobie codzienną praktyczność z niecodziennymi wrażeniami.

Pod względem wyglądu zewnętrznego, w modelu Volkswagen T-Cross wzrok przyciągają ostre linie nadające sylwetce dynamiki, duża pokrywa silnika i wyrazisty pas przedni czy też nowoczesny pas oświetlenia LED optycznie poszerzający tył auta. Różne pakiety stylistyczne: Black, Dark Denim, Penny Copper czy R-Line sprawiają, że swój wymarzony egzemplarz można jeszcze bardziej dopasować do oczekiwań i wyróżnić wizualnie. Styl wyrażamy zresztą nie tylko poprzez elementy nadwozia, ale również we wnętrzu, dzięki różnym rodzajom i wzorom tapicerek. Wyjątkowego charakteru wystrojowi kabiny można nadać poprzez zastosowanie odpowiedniej barwy oświetlenia Ambiente.

Wśród elementów, których nie mogło zabraknąć w przypadku Volkswagena T-Crossa jest również bogate wyposażenie z zakresu komfortu podróżowania czy bezpieczeństwa. Auto może być wyposażone w cały szereg najbardziej zaawansowanych systemów marki. Dostępne są np. czujniki martwego pola Blind Spot, które poprzez diody w lusterkach zewnętrznych ostrzegają kierowcę przed pojazdami znajdującymi się w tzw. martwym polu, wygodny asystent podróżowania Travel Assist, który może utrzymywać pas ruchu, odległość od poprzedzającego pojazdu, czy zadaną prędkość maksymalną. W przypadku, gdy nie korzystamy z funkcji utrzymania pasa ruchu, ale przy prędkości powyżej 60 km/h w niezamierzony sposób (bez uprzedniej sygnalizacji) zaczniemy zmieniać pas ruchu, może ostrzec nas o tym Lane Assist. Co więcej, dla ułatwienia wykonywania manewrów w mieście na liście wyposażenia, w które może zostać wyposażony Twój Volkswagen T-Cross są także np. czujniki parkowania z funkcją hamowania przy manewrowaniu, system Park Assist czy kamera cofania Rear View.

Volkswagen T-Cross – zróżnicowane finansowanie

Jeżeli chcesz, aby Volkswagen T-Cross pełnił rolę Twojego samochodu firmowego, dobrą wiadomością jest to, że Volkswagen Financial Services oferuje doskonałe warunki finansowania dla przedsiębiorstw. W ofercie VW FS znajdziemy 3 różne produkty, które dodatkowo jeszcze możemy wedle własnych potrzeb modyfikować. Są to: leasing JAK ABONAMENT, leasing KLASYCZNY oraz NAJEM.

Leasing JAK ABONAMENT to forma finansowania, która pod względem swojej konstrukcji przypomina nieco abonament, np. na telefon. Polega ona na płaceniu comiesięcznych rat za korzystanie z pojazdu. Jednocześnie oznacza to, że inaczej niż w tradycyjnym finansowaniu, nie spłacamy w czasie korzystania z auta całkowitej jego wartości. W tym rozwiązaniu płacimy jedynie jej część – szacunkową utratę wartości. Dzięki temu miesięczne raty są na bardzo atrakcyjnym poziomie. Ponieważ jednak mamy do czynienia z leasingiem, istnieje możliwość, by na zakończenie umowy wykupić auto na własność. Trzeba się jednak liczyć z tym, że cena za wykup będzie wyższa niż gdybyśmy korzystali z leasingu KLASYCZNEGO.

Skoro mowa o leasingu KLASYCZNYM – w tym przypadku celem finansowania jest spłacenie całkowitej wartości pojazdu w trakcie umowy i jego wykup na zakończenie. Oznacza to, że z każdą kolejna ratą zbliżamy się coraz bardziej do zostania właścicielami pojazdu. Jeżeli pokonujemy bardzo duże roczne przebiegi i nie chcemy deklarować żadnego limitu kilometrów lub po prostu planujemy po okresie finansowania dłużej korzystać z naszego samochodu, leasing KLASYCZNY jest dobrym rozwiązaniem.

Dla osób, które nie chcą docelowo wykupić pojazdu czy później zajmować się jego odsprzedażą na rynku wtórnym, dobrym wyborem obok leasingu JAK ABONAMENT, gdzie też możemy zwrócić auto po okresie finansowania, będzie NAJEM. W tym przypadku umowa dotyczy wyłącznie korzystania z pojazdu, bez opcji wykupu. To oznacza, że po zakończonym okresie finansowania możemy z łatwością sięgnąć po nowe auto. Zwłaszcza, że NAJEM jest rozwiązaniem bardzo wygodnym, pozwalającym oszczędzić wiele kłopotów, rozliczeń czy czasu. W jednej miesięcznej opłacie mamy zawarte ubezpieczenie, pakiet serwisowy, assistance, ewentualny samochód zastępczy czy likwidację szkód, a możemy nawet dodać do tego sezonową wymianę opon. Jeżeli zatem priorytetem jest po prostu korzystanie z auta, NAJEM to świetny wybór.

 

Wszystkie dane aktualne na dzień 30.08.2023r 

X