Volkswagen Multivan - leasing
Finansowanie Motoryzacja

Volkswagen Multivan – leasing

Volkswagen Multivan – multimożliwości

Nowy Volkswagen Multivan występuje w wielu wariantach, które pozwalają wybrać samochód idealnie skrojony pod swoje potrzeby. Możliwości indywidualizacji auta mamy nie tylko na etapie konfiguracji i wyboru poszczególnych elementów wyposażenia czy jednostek napędowych, ale nawet w zakresie wyboru poszczególnych wersji. W gamie modelowej Volkswagena Multivana znajdziemy wersje Multivan Energetic, Multivan Style, Multivan Life oraz Multivan.

Multivan Energetic to wersja specjalna tego modelu, która wyposażona jest w napęd hybrydowy typu plug-in. Obecność silnika elektrycznego w wersji PHEV umożliwia poruszanie się autem przy w pełni naładowanej baterii w trybie wyłącznie elektrycznym, co może mieć istotne znaczenie w przypadku wjeżdżania np. do stref bezemisyjnego transportu. Oczywiście pozwala to również ograniczyć emisję CO2, spalanie, a także lokalne zanieczyszczenie powietrza.

Kolejną propozycją jest Multivan Style. To auto, polecane zwłaszcza nowoczesnym, dynamicznym osobom, które od samochodu oczekują nie tylko ponadprzeciętnej funkcjonalności, ale również wyjątkowego stylu. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi zewnętrznemu i przywiązaniu szczególnej wagi do sposobu wykończenia i doboru materiałów we wewnętrzu pojazdu, można określić go jako Multivana wyższej klasy. Rzeczywiście auto potrafi przyciągać wzrok i udowadnia, że funkcjonalność może iść w parze z atrakcyjną stylistyką.

Multivan Life z kolei to wersja przygotowana z myślą o osobach, które dużo czasu spędzają w podróży i chcą cieszyć się takimi zaletami auta, jak komfortowa jazda i wnętrze, bogate wyposażenie, świetny system inforozrywki i oczywiście duża przestrzeń dla każdego pasażera. W przypadku wersji Life, projektanci postawili przede wszystkim na maksymalny komfort jazdy, odczuwalny nie tylko przez pasażerów, ale także przez kierowcę. Stąd na liście wyposażenia znajdziemy liczne systemy bezpieczeństwa i asystentów jazdy.

Funkcjonalność, wytrzymałość i uniwersalność – to natomiast cechy, które opisują Multivana. Ważnym elementem jest również cena, gdyż Multivan jest najtańszym z wszystkich prezentowanych wariantów modelu. A mimo tego w standardzie znajdziemy na liście wyposażenia takie elementy, jak np. reflektory LED i światła LED do jazdy dziennej, trzystrefową klimatyzację Climatronic, przednie i tylne czujniki parkowania, czy takie systemy bezpieczeństwa, jak np. Asystent unikania kolizji i asystent hamowania podczas skręcania, po wykryciu pojazdu nadjeżdżającego z przeciwka, czy system wykrywania pieszych i rowerzystów oraz Front Assist – system awaryjnego hamowania.

Wszystkie warianty modelu Multivan łączą nowoczesność, funkcjonalność, przestronność i wyjątkowa praktyczność. Auto w każdej wersji świetnie sprawdza się w roli samochodu rodzinnego czy też pojazdu umożliwiającego po prostu przewożenie większej liczby pasażerów – np. w firmie. W środku znajdziemy 7 wygodnych foteli z indywidualną przestrzenią dla każdego z pasażerów. Oczywiście Multivan umożliwia różnorodne konfiguracje ustawień foteli, np. dzięki specjalnym szynom w podłodze i innych elementów wyposażenia wnętrza, które jeszcze bardziej podkreślają uniwersalność tego modelu.

Volkswagen Multivan – multifinansowanie

W odniesieniu do oferty finansowej, Volkswagen Multivan również może być bardzo atrakcyjnym wyborem. Wszystko za sprawą oferty Volkswagen Financial Services, w której znaleźć można np. leasing KLASYCZNY czy leasing JAK ABONAMENT. Wybór możliwości w zakresie finansowania, podobnie, jak różne warianty modelu Volkswagen Multivan, podyktowany jest przede wszystkim różnorodnymi potrzebami i oczekiwaniami klientów. Oblicz już teraz ratę leasingu VW Multivana.

Kierowcy, którzy nie lubią często zmieniać samochodów, przywiązują się do swoich aut lub po prostu chcą przez długi czas korzystać z pojazdu, który zakupili, mogą skorzystać z oferty leasingu KLASYCZNEGO. Pozwala on rozłożyć w czasie spłatę całkowitej wartości pojazdu, by docelowo po wykupie wejść w jego posiadanie. Leasing KLASYCZNY to dobry wybór, ze względu na to, iż cena finansowania jest na bardzo niskim poziomie. Ponadto pozwala m.in. uzyskać na początku umowy duże koszty dla firmy, gdyż maksymalna wysokość opłaty wstępnej wynosi aż 45% wartości pojazdu. Leasing KLASYCZNY umożliwia także krótki okres finansowania – umowę można skonfigurować nawet w wariancie na 24 miesiące.

Leasing JAK ABONAMENT to natomiast oferta skierowana raczej do tych firm, które cenią sobie niskie miesięczne raty, a także możliwość częstej zmiany samochodu na nowy w ramach kolejnych umów. W leasingu JAK ABONAMENT nie spłacamy całkowitej wartości pojazdu (chyba, że na zakończenie umowy zdecydujemy się na jego wykup), a jedynie jej część. Główny koszt stanowi zatem szacunkowa utrata wartości leasingowanego samochodu. Co więcej, leasing JAK ABONAMENT to dobry sposób na to, by w niskiej racie zdecydować się na lepiej wyspecyfikowany wariant samochodu lub wybór dodatkowych elementów wyposażenia.

*Wszystkie informacje i dane aktualne na dzień 25.09.2023r

 

 

X