Volkswagen Caddy - leasing i NAJEM
Finansowanie Motoryzacja Poradnik

Volkswagen Caddy – leasing i NAJEM

Volkswagen Caddy – na duże potrzeby

Ogromna przestrzeń bagażowa, niezwykle funkcjonalne nadwozie i duża przestrzeń dla pasażerów. Volkswagen Caddy to samochód, który można z powodzeniem wykorzystać zarówno jako małe auto dostawcze, pojazd rodzinny czy też samochód do codziennej jazdy. Co więcej, łączy w sobie różne cechy. Na przykład nawet przy komplecie pasażerów na pokładzie, wciąż z tyłu pozostaje do zagospodarowania ponad 1200 litrów przestrzeni bagażowej. Dla tych, którzy mają jeszcze większe oczekiwania od auta w zakresie możliwości przewozu osób, dostępna jest wersja 7-osobowa.

 

Chociaż Volkswagen Caddy może z powodzeniem być zaliczany do aut dostawczych, to jednocześnie zachowuje wiele cech typowych samochodów osobowych. Wśród nich można wyróżnić np. projekt wnętrza, wykorzystane materiały, szereg nowoczesnych rozwiązań zwiększających poziom komfortu pasażerów, czy też właściwości jezdne. Gabaryty auta nie przeszkadzają mu w pewnym, precyzyjnym prowadzeniu. Co więcej, dzięki nowoczesnym, ekonomicznym i niezwykle wydajnym silnikom TSI i TDI, samochód jest dynamiczny, a zarazem oszczędny.

 

Co znajdziemy, patrząc na listę wyposażenia Volkswagena Caddy? Lista jest na tyle długa, że nie sposób wymienić wszystkie udogodnienia w jednym artykule. Każda wersja wyposażona jest w klimatyzację Climatic lub automatyczną Climatronic, a za sprawną dystrybucję ciepłego lub zimnego powietrza w całej kabinie pasażerskiej odpowiada zintegrowana z podsufitką dmuchawa. Kierowca może optymalnie dobrać pozycję dzięki ogromnym możliwościom zmiany ustawień fotela ergoComfort z 4-kierunkowym podparciem lędźwiowym. Za pewność prowadzenia w każdych warunkach odpowiada m.in. system napędu na wszystkie koła 4MOTION.

 

Mówiąc o Volkswagenie Caddy, warto również wspomnieć o samym wyglądzie samochodu. Ten również jest nowoczesny i dopracowany z dbałością o najmniejsze detale. Pomimo dość solidnych gabarytów, auto ma dynamiczną i lekką linię. Zawdzięcza to m.in. przyciągającemu wzrok grillowi o strukturze plastra miodu, czy też atrakcyjnym wzorom felg ze stopów lekkich. Nowoczesności całej sylwetce dodaje również opcjonalne oświetlenie LED. Ciekawym elementem, który można dostrzec zarówno z zewnątrz, jak i wnętrza samochodu jest opcjonalny odchylany dach panoramiczny. Dzięki niemu auto nie tylko wygląda jeszcze ciekawiej, ale także ma jasne, doświetlone wnętrze.

 

Volkswagen Caddy – wygodne formy finansowania

Obok szeregu cech o znaczeniu praktycznym i funkcjonalnym, jednym z elementów, który sprawia, że Volkswagen Caddy cieszy się tak dużym zainteresowaniem przedsiębiorców, są różnorodne możliwości finansowania oferowane przez Volkswagen Financial Services. W zależności od potrzeb i oczekiwań danej firmy, można tak dopasować finansowanie, by jazda firmowym Volkswagenem Caddy była dogodna i korzystna. Przedsiębiorcy mogą wybierać spośród takich opcji, jak leasing KLASYCZNY, leasing JAK ABONAMENT czy NAJEM długoterminowy.

 

O tym, który z poszczególnych produktów wybrać, decydują głównie oczekiwania względem finansowania. Jeżeli główne kryterium wyboru to całkowity koszt finansowania, najlepiej skorzystać z opcji leasingu KLASYCZNEGO, w ramach którego możemy rozłożyć spłatę wartości pojazdu na długi okres – od 24 do 60 miesięcy. W przypadku, gdy zależy nam przede wszystkim na niskiej miesięcznej racie, możemy w leasingu Volkswagena Caddy zdecydować się na wysoką opłatę początkową – nawet do 45% wartości pojazdu. Jednak jeszcze ciekawszą propozycją wydaje się w tym przypadku być leasing JAK ABONAMENT. W ramach tego rodzaju finansowania spłacamy bowiem jedynie prognozowany spadek wartości samochodu, dzięki czemu możemy cieszyć się niskimi ratami. Można je jeszcze dodatkowo obniżyć, korzystając z opcji wniesienia opłaty początkowej w wysokości do 30% wartości auta. Innym sposobem na kompleksowe użytkowanie auta, a przede wszystkim przewidywalność wydatków na samochód firmowy, jest NAJEM.

Oczywiście cena czy wysokość rat, to niejedyne parametry, jakimi należy się kierować przy podejmowaniu decyzji o wyborze sposobu finansowania samochodu w firmie. Warto wziąć pod uwagę również takie czynniki, jak np. planowany roczny przebieg. W przypadku dużych przebiegów – powyżej 40 tys. km rocznie – najkorzystniejszy będzie najprawdopodobniej leasing KLASYCZNY. Istotnym czynnikiem dla wielu firm jest także kompleksowość danej oferty i brak konieczności przejmowania się ewentualnymi dodatkowymi kosztami. Pod tym względem doskonale wypada NAJEM. Jest to finansowanie uwzględniające w miesięcznej opłacie nie tylko koszt samochodu, ale także innych usług – np. ubezpieczenia czy serwisu. Jeśli zależy nam na dużej elastyczności oferty, największe możliwości oferuje leasing JAK ABONAMENT. Bez względu na to, na które finansowanie się zdecydujemy, możemy liczyć na to, że oferta VW FS będzie bezkonkurencyjna. 

 

X