Volkswagen Arteon w leasingu
Finansowanie Motoryzacja Poradnik

Volkswagen Arteon w leasingu

Luksus spod znaku Volkswagena

Volkswagen Arteon to auto, które przede wszystkim zachwyca wysokim poziomem oferowanego komfortu. Materiały wykończeniowe i jakość dopracowania detali godne najlepszych wzorów segmentu Premium, świetnie zestrojone zawieszenie z możliwością adaptacji, która nie tylko sprawia, że auto pewnie się prowadzi, ale również doskonale wybiera nierówności czy też bogactwo oferowanych możliwości i dodatków czynią z jego wnętrza miejsce, z którego nie chce się wysiadać. Wyjątkowym akcentem wnętrza jest oświetlenie Ambiente z aż 30 różnymi kolorami światła. Kierowca doceni na przykład praktyczność i przejrzystość znajdującego się przed nim ekranu Digital Cokcpit Pro, na którym może wyświetlać najbardziej potrzebne mu dane.

 

Volkswagen Arteon wyróżnia się jednak nie tylko w środku, ale również na zewnątrz. Sylwetka auta jest aerodynamiczna i łączy w sobie klasyczną elegancję ze sportowymi akcentami. Tych najwięcej znajdziemy zwłaszcza w wersjach R-Line oraz R. Dodatkowe detale obejmują np. unikalne wzory felg ze stopu metali lekkich, tylne światła w technologii LED z dynamicznymi kierunkowskazami (3D LED w wersji R) czy też przyciemniane tylna i boczne szyby. Inżynierowie marki nie zapomnieli o tym, by nawet w tak pięknie narysowanym nadwoziu zadbać o praktyczność. Volkswagen Arteon to liftback, który zapewnia łatwy dostęp do wnętrza bagażnika. A jego pojemność wynosi aż 563 litry. Jeżeli jeszcze tego mało, można wyposażyć go w system Easy Open & Close, który umożliwia otwarcie pokrywy bagażnika poprzez ruch stopą w okolicy tylnego zderzaka.

 

Świetnemu wyglądowi zewnętrznemu czy też klimatycznemu i przestronnemu wnętrzu rodem z segmentu Premium dorównują oczywiście oferowane jednostki napędowe. W gamie silników znajdziemy zarówno jednostki wysokoprężne, benzynowe, jak i hybrydowe. Rozpiętość oferowanych mocy wynosi od 150 do aż 320 koni mechanicznych. Najmocniejszy wariant generuje maksymalny moment obrotowy 420 Nm, co w zestawieniu z napędem na 4 koła i 7-bioegową skrzynią automatyczną DSG pozwala rozpędzić samochód od 0 do 100 km/h w 4,9 s.

 

Volkswagen Arteon w ofercie dla firm

 

Przy tak licznych zaletach i przymiotach wydawać by się mogło, że cena za Volkswagena Arteona będzie zaporowa. Z pomocą przychodzi jednak atrakcyjne finansowanie od Volkswagen Financial Services, dzięki czemu nawet doskonale doposażony Arteon ma pełne prawo znaleźć się w orbicie zainteresowań firmy poszukującej komfortowego, eleganckiego i świetnie prezentującego się samochodu. Jakie rozwiązania finansowe są dostępne?

 

Najbardziej klasycznym sposobem na jazdę Arteonem jest leasing – nomen omen – KLASYCZNY. Polega on na rozłożeniu spłaty wartości pojazdu na okres od 2 do 5 lat, dzięki czemu nie musimy angażować dużej ilości gotówki, by móc cieszyć się jazdą tym modelem. Dzięki rozłożeniu spłaty wartości pojazdu w czasie i niskiej cenie wykupu, jest to świetny sposób na to, by docelowo wejść w posiadanie wybranego egzemplarza przy niskich całkowitych kosztach finansowania. Leasing KLASYCZNY stanowi bardzo atrakcyjną propozycję dla firm, które planują przez dłuższy czas korzystać z wybranego auta. Jest to również dobry sposób na szybką amortyzację pojazdu. Możliwość skorzystania z finansowania na okres 24 miesięcy i wniesienia opłaty początkowej w wysokości nawet 45% wartości pojazdu pozwalają odnieść istotne korzyści podatkowe w krótkim czasie.

 

Kolejna forma finansowania ma natomiast w założeniu oferować jak najniższą miesięczną ratę za korzystanie z samochodu. Tym samym, przez czas trwania leasingu nie spłacamy całkowitej, a jedynie częściową wartość pojazdu – tzw. prognozowaną utratę jego wartości. Dzięki temu raty są na wyraźnie niższym poziomie niż w przypadku oferty klasycznej. Ten rodzaj leasingu nazywa się leasingiem JAK ABONAMENT, ponieważ w swojej konstrukcji przypomina właśnie ofertę abonamentową. Płacąc atrakcyjną miesięczną ratę możemy przez określony w umowie czas korzystać z pojazdu na ustalonych zasadach. Obejmują one np. umowny roczny limit kilometrów – im mniejszy, tym atrakcyjniejsza rata – sprawdź sam jaka może być rata leasingu Volkswagena Arteona.

 

Oferta leasing JAK ABONAMENT to dobra propozycja dla firm, którym zależy na jeździe nowym, luksusowym samochodem, przy możliwie niskim zaangażowaniu finansowym. Dostępna jest w opcji nawet z zerową opłatą początkową. Ponadto to świetna propozycja również dla tych przedsiębiorstw, które chcą często wymieniać auta i korzystać z samochodów w salonowym stanie. Wszystko dlatego, że po zakończeniu umowy możemy po prostu zwrócić auto do salonu, gdzie jego stan zweryfikuje niezależny rzeczoznawca i następnie zdecydować się na kolejną umowę na nowy samochód. Leasing JAK ABONAMENT przewiduje również możliwość wykupienia samochodu na zakończenie umowy – w tym przypadku jednak kwota wykupu będzie istotnie wyższa niż w leasingu KLASYCZNYM. 

X