Skoda Scala - leasing i NAJEM
Finansowanie Motoryzacja Poradnik

Skoda Scala – leasing i NAJEM

Skoda Scala – klasyka gatunku

W ofercie Skody model Scala to auto plasujące się pomiędzy Fabią a Octavią. Od Fabii jest nieco większe i przestronniejsze, a jednocześnie jest krótsze i węższe niż Octavia. Skoda Scala mierzy dokładnie 4362 mm długości, 1793 mm szerokości oraz 1471 mm wysokości. Rozstaw osi w tym modelu to 2649 mm. występuje w nadwoziu klasycznego 5-drzwiowego hatchbacka. Na pierwszy rzut oka łatwo poznać, że to model czeskiej marki, za sprawą charakterystycznych linii nadwozia, typowych dla Skody świateł i niepodrabialnego grilla.

 

Skoda Scala to samochód, który pod każdym względem stawia na praktyczność i sprawdzone klasyczne rozwiązania. Tym, co zaskakuje osoby zajmujące miejsce we wnętrzu tego modelu, jest naprawdę duża przestrzeń dla kierowcy i wszystkich pasażerów. Pomimo kompaktowych rozmiarów nadwozia, w środku z łatwością zmieści się komplet dorosłych osób, a dla rodzinnych zastosowań dobrą informacją jest możliwość bezproblemowego montażu fotelików dziecięcych, których obecność nie ogranicza miejsca na przednich fotelach. Pojemna tylna kanapa i całe wnętrze sprawiają, że można odnieść wrażenie, iż jest to auto plasowane o segment wyżej.

 

Pod względem wyglądu auto może się podobać tak w środku jak i na zewnątrz. Ponownie dobrym określeniem do opisania wyglądu jest klasyka. W topowej odmianie Skoda Scala Monte Carlo samochód dodatkowo zyskuje nieco drapieżnego i dynamicznego pierwiastka za sprawą różnych detali stylistycznych. Wyróżnikiem tego wariantu są m.in. sportowa kierownica czy sportowe fotele oraz charakterystyczne przeszycia czy nowoczesne ambientowe oświetlenie.  

 

Skoro mowa o nowoczesności, warto zwrócić uwagę na szereg elementów wyposażenia z obszaru inforozrywki, które można znaleźć na pokładzie poszczególnych wersji modelu Scala. Są to np. cyfrowy zestaw wskaźników z wyświetlaczem o przekątnej 10,25 cala, w wybranych opcjach ładowarka indukcyjna czy też podgrzewane fotele. Jeżeli chodzi o wyposażenie z obszaru bezpieczeństwa, tutaj również kierowcę wspomagają nowoczesne inteligentne systemy, jak np. asystent pasa ruchu Lane Assist, system Front Assist z funkcją wykrywania pieszych czy też aktywna funkcja ochrony kierowcy i pasażera Crew Protect Assist.

 

Elastyczne oferty finansowania

Cechy modelu Skoda Scala sprawiają, że jest to świetny kandydat na auto firmowe. Przestronność, funkcjonalność, bezpieczeństwo i oszczędność – to walory, które docenią przedsiębiorcy. Niewątpliwie kluczem do sukcesu jest również cena. Skoda Scala jest bowiem wyceniona bardzo atrakcyjnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej ogromne możliwości.

 

Co więcej, wybierając nową Skodę Scalę, firmy mogą skorzystać z atrakcyjnych opcji finansowania dostępnych w ofercie Volkswagen Financial Services. Obejmują one różne opcje leasingu oraz NAJEM długoterminowy. Aby najlepiej dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb i preferencji firmy, warto skorzystać z kalkulatora leasingu samochodowego VW FS, który pomoże w dobraniu właściwego produktu w zależności od tego, czy chcemy np. dłuższej czy krótszej umowy, czy zamierzamy wykupić auto po zakończeniu okresu finansowania, a także w zależności np. od przewidywanego rocznego przebiegu.

 

Z jakich produktów mogą skorzystać firmy? Klasycznie, warto zacząć od leasingu KLASYCZNEGO, który pozwala rozłożyć spłatę wartości auta na wiele rat i w ten sposób docelowo wejść w posiadanie pojazdu. To świetna alternatywa dla zakupu auta za gotówkę, gdyż firmy mogą skorzystać z tarczy podatkowej, a także nie muszą od razu angażować dużej ilości gotówki, by wyjechać nowym samochodem z salonu. Leasing KLASYCZNY można rozłożyć na dogodny okres od 24 do 60 miesięcy spłaty.

 

Tak, jak w przypadku leasingu KLASYCZNEGO główną zaletą jest niski całkowity koszt finansowania, tak w przypadku kolejnego produktu, czyli leasingu JAK ABONAMENT, tym, co skłania przedsiębiorców do skorzystania z oferty jest niska miesięczna rata leasingu Skody Scala. Wynika ona z konstrukcji produktu. W przypadku oferty JAK ABONAMENT nie spłacamy całkowitej wartości pojazdu, a jedynie przewidywaną utratę wartości przez okres, w którym zamierzamy korzystać z finansowania samochodu. Po zakończeniu leasingu, możemy wykupić auto na własność lub też zdecydować się na jego zwrot do salonu i wybór nowego w dogodnym finansowaniu.

 

Firmy mogą również skorzystać z oferty NAJMU długoterminowego. NAJEM to ma bardzo kompleksowy charakter. W miesięczną opłatę wliczone są już bowiem wszystkie aspekty korzystania z pojazdu – serwis, ubezpieczenie, pakiet assistance. Opłata jest stała przez cały okres umowy, dzięki czemu NAJEM pozwala w dogodny sposób przewidzieć i zaplanować wszelkie koszty związane z użytkowaniem samochodu w firmie.

 

 

 

 

X