ŠKODA Kodiaq – leasing i NAJEM
Finansowanie Motoryzacja Poradnik

ŠKODA Kodiaq – leasing i NAJEM

Nie trzeba odkładać inwestycji na kiedy indziej, gdy chce się kupić ulubione auto. Twoja ŠKODA Kodiaq może być jednak sfinansowana bez wykładania gotówki na start. Możesz rozpatrzyć nasze oferty leasingu oraz NAJMU i zdecydować, co najbardziej Ci odpowiada.

Twój firmowy SUV ŠKODA Kodiaq

SUV z prawdziwego zdarzenia w Twojej firmie? Zaufaj ŠKODZIE Kodiaq, która zachwyca nie tylko designerskim wyglądem, między innymi innowacyjną linią boczną, ale także szereg systemów, które ułatwiają prowadzenie samochodu i zapewniają rozrywkę i pełen komfort.

 

Jeden z nich – Trailer Assist – umożliwia cofanie nawet z przyczepą kempingową. Aby ułatwić parkowanie, auto jest wyposażone w Park Distance Control z Manoeuvre Assist. Dzięki niemu unikniesz kolizji w trakcie zajmowania miejsca parkingowego. Predictive Cruise Control odpowiada za dostosowanie prędkości do nakazów na drodze – udaje się to dzięki połączeniu z systemem nawigacji. Przed ewentualnym zaśnięciem za kierownicą podczas dłuższej trasy i zjechaniem z pasa ruchu chroni Adaptive Lane Assist. Te i wiele innych systemów zapewniają Ci komfort prowadzenia Twojej ŠKODY Kodiaq. 

 

Auto świetnie sprawdzi się w firmie, będzie z pewnością pomocne przy załatwianiu spraw w mieście, ale i odciąży Cię przy okazji długiej podróży. 

Dostępne produkty finansowe dla firm

Jeśli szukasz samochodu do firmy, sprawdź nasze produkty finansowe, z których możesz skorzystać. Są to dwa rodzaje leasingu: KLASYCZNY i JAK ABONAMENT, oraz ŠKODA NAJEM All Inclusive. To, które rozwiązanie wybierzesz, zależy tylko od Ciebie. Warto poznać charakterystykę każdego z nich, aby dobrać optymalne finansowanie. To szansa na użytkowanie nowego samochodu bez wykładania gotówki na zakup czy nawet opłatę wstępną. Po prostu jeździsz nowym modelem ŠKODA Kodiaq, realizując inne plany inwestycyjne. Za samochód, który możesz prowadzić kilka lat, płacisz stałe miesięczne raty – możesz dostosować je do swoich potrzeb dzięki prostemu kalkulatorowi leasingu i NAJMU. NAJEM samochodu zakłada wliczenie w raty kosztów wszelkich usług niezbędnych przy użytkowaniu auta, takich jak pakiet ubezpieczeń, auto zastępcze czy pełen serwis. Wybierając NAJEM, masz zapewnioną pełną opiekę nad swoim pojazdem.

ŠKODA Kodiaq w leasingu JAK ABONAMENT

Najniższa rata, którą możesz płacić, biorąc samochód w leasing, to rata leasingu JAK ABONAMENT o nazwie handlowej ŠKODA Leasing Niskich Rat. Jak to możliwe, że może być ona nawet o 50% niższa od raty leasingu KLASYCZNEGO? W ŠKODA leasing KLASYCZNY w ratach miesięcznych spłacasz całą wartość samochodu. Przy leasingu JAK ABONAMENT cena wyjściowa Cię nie dotyczy. Spłacasz tu bowiem jedynie prognozowany spadek wartości swojego samochodu podczas trwania umowy leasingowej. Jeśli więc zależy Ci na płaceniu niskich rat, a na koniec najchętniej wymienisz samochód na nowszy model ŠKODA Kodiaq. Finansowanie to zakłada elastyczne zakończenie, co oznacza, że dopiero krótko przed zakończeniem umowy możesz podjąć decyzję o losie swojego samochodu: zwrócić go dealerowi, zmienić na inny model lub wykupić. Leasing JAK ABONAMENT zwykle kończy się zmianą samochodu i jest to dobra opcja dla wszystkich kierowców, którzy lubią częściej zmieniać samochody. Czasami w firmach może być wręcz taka potrzeba, by jeździć jak najbardziej nowoczesnymi modelami. 

Skalkuluj miesięczną ratę

Aby sprawdzić, jakiej wysokości będzie w rzeczywistości rata leasingu JAK ABONAMENT, warto poznać kalkulator leasingu dostępny na naszej stronie. Wybierasz model samochodu ŠKODA Kodiaq oraz rodzaj finansowania, czyli leasing JAK ABONAMENT. Następnie musisz już tylko zaznaczyć kilka parametrów, które wpływają na ratę. Pierwszy to okres leasingu: 3 lub 4 lata. To oznacza, że możesz wymieniać samochód nawet co 3 lata. Kolejnym parametrem jest opłata wstępna, która zaczyna się od 0% wartości auta, a kończy na 30%. Trzeci parametr to szacunkowy limit kilometrów, czyli dystans, jaki pokonasz, jeżdżąc swoim autem przez rok. Przypuśćmy, że wybierasz 36 miesięcy używania samochodu, nie wnosisz opłaty wstępnej, a zamierzasz pokonać w ciągu roku 20 tys. km. Twoja rata leasingu JAK ABONAMENT wyniesie 1835 zł netto*. Jeśli chcesz ją obniżyć jeszcze bardziej, możesz zmienić parametry i na przykład zdecydować się jednak na wniesienie opłaty wstępnej. 15% wartości auta, czyli 21 225 zł przeznaczone na nią, da Ci ratę niższą o kilkaset złotych, ponieważ wyniesie ona 1295 zł*. Te same ustawienia, ale jeszcze wyższa, bo trzydziestoprocentowa opłata (42 450 zł), to rata miesięczna w kwocie 755 zł. Warto zastanowić się, czy chce się całe finansowanie rozłożyć na raty, czy może wniesienie opłaty wstępnej jest akceptowalne. 

 

* Dane i ceny aktualne na dzień 27.01.2023 r.

 

X