Škoda Kamiq – leasing i NAJEM
Finansowanie Motoryzacja Poradnik

Škoda Kamiq – leasing i NAJEM

Polecamy finansowanie, które umożliwia korzystanie z aut marek z Grupy Volkswagen bez wykładania gotówki na start. Jest kilka możliwości, które omówimy w tym artykule. Dzięki temu Twój wybór może być łatwiejszy, a Twoja ŠKODA Kamiq szybciej znajdzie się w Twojej firmie.

Połączenie SUV-a z autem miejskim: ŠKODA Kamiq

Dynamiczna sylwetka, wyróżniający się tył samochodu, a także połączenie cech miejskiego auta i pojemnego SUV-a. Kto nie chciałby przesiąść się do ŠKODY Kamiq, która jest nie tylko piękna, ale także wyposażona w Asystentów bezpieczeństwa, np. Asystenta pasa ruchu Lane Assist czy funkcję wykrywania pieszych Front Assist. Ponadto ma także Asystentów jazdy, dzięki którym kierowcy jest łatwiej pokonywać trasy. Auto ma 3 wersje wyposażenia wnętrza: Style, Ambition i Active. Każda z nich jest wyposażona w przemyślane detale, jak wygodny uchwyt na bilet parkingowy czy sprytny schowek na kamizelkę odblaskową. Bagażnik dysponuje regulowana podłogą, dzięki czemu może być powiększony. Masz także do dyspozycji system siatek i uchwytów, a także przydatne haczyki, na których możesz powiesić np. torebkę. Co do osiągów w zależności od wersji spalanie wynosi od 5,3 l/100 km do 6,3 l/100 km*, emisja CO2 od 121 g/km do 143 g/km*.

Jak wybrać finansowanie?

No dobrze, ŠKODA Kamiq ma wiele zalet – to już wiemy – ale co zrobić, by użytkować ją w firmie? I nie bierzemy tu pod uwagę zakupu, nie urządza nas niższa cena, ponieważ nie chcemy inwestować gotówki przeznaczonej na inne cele. Otóż najlepiej wybrać jedno z rozwiązań finansowych: Leasing KLASYCZNY, Leasing JAK ABONAMENT lub NAJEM długoterminowy. 

 

Co wybrać? To zależy od twoich potrzeb i możliwości, ponieważ to ty wiesz najlepiej, co będzie optymalne dla budżetu Twojej firmy. A przecież chodzi o to, by ratę czy opłatę miesięczną dopasować właśnie do niego – wówczas możesz go bez problemu zaplanować, a rata czy opłata będą jego stałą częścią. Odpowiedz sobie przy okazji na pytanie, czy wolisz po czasie umowy wykupić samochód, czy może wymienić na nowy. Wykupienie będzie częściej wybieranie przez użytkowników leasingu KLASYCZNEGO, który zakłada spłatę pełnej wartości samochodu. Gdy chcesz wymienić samochód na nowszy model, prawdopodobnie lepsze będzie finansowanie JAK ABONAMENT – wówczas płacisz nawet o 50% niższe raty niż w przypadku leasingu KLASYCZNEGO, a na koniec zwracasz auto i od razu możesz wymienić na nowy model z kolejną umową. NAJEM z kolei jest przygotowany z myślą o przedsiębiorcach, którzy nie chcą się zajmować załatwianiem spraw związanych z samochodem – im zależy na sprawnym nowym aucie i na pełnej mobilności o każdej porze dnia, a czasem i nocy. W NAJMIE co miesiąc wnosisz stałą opłatę, która zawiera najważniejsze usługi, takie jak serwis czy ubezpieczenie. 

ŠKODA Kamiq w leasingu JAK ABONAMENT

Leasing JAK ABONAMENT to spłata jedynie części wartości samochodu (spadku wartości w trakcie finansowania). Dlatego raty są niższe, a na koniec zwykle wymienia się auto na nowe. ŠKODA Kamiq wymienisz co 3 lub 4 lata w zależności od tego, jaki czas użytkowania wybierzesz. Dokładna wysokość rat sprawdzisz za pomocą kalkulatora ŠKODA leasing Niskich Rat. Ważną informacją jest to, że aby skorzystać z oferty, nie trzeba wnosić opłaty wstępnej, choć wniesienie jej w części obniża miesięczne raty. W kalkulatorze należy zaznaczyć 3 parametry: czas umowy, wysokość procentową opłaty wstępnej oraz deklarację rocznego przebiegu samochodu. To wszystko składa się na ratę, którą opłacasz raz w miesiącu za użytkowanie swojego auta.

Wygodna opcja NAJMU

NAJEM ŠKODY All Inclusive to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli chcesz jeździć wybranym autem, ale na przykład nie masz czasu załatwiać wielu ważnych związanych z nim spraw, takich jak: ubezpieczenie komunikacyjne, pełen serwis, auto zastepcze, assistance, zarządzanie szkodami i serwis opon (opcja). To wszystko masz uwzględnione w stałej opłacie, którą uiszczasz raz w miesiącu. Co ważne, usługi obowiązują przez cały czas trwania umowy NAJMU, nie musisz każdego roku ich przedłużać. Jest to wygodne i pozwala po prostu użytkować samochód bez obaw o utratę mobilności. Jeśli zdarzy się awaria lub wypadek, a Twój samochód trafi na dłużej do naszego profesjonalnego serwisu, my zaoferujemy Ci bezpłatnie auto zastępcze. To bardzo ważne, by nie stracić auta, prowadząc interesy – a Ty nie musisz się tego obawiać. Na koniec finansowania zwracasz samochód do dealera i możesz wymienić go na kolejny model. Podpisując nową umowę NAJMU. 

 

Klienci Indywidualni mogą skorzystać z rozwiązań kredytowych: ŠKODA Kredyt KLASYCZNY (RRSO 12,76%) i ŠKODA Kredyt Niskich Rat (RRSO 13,48%)*. 

 

* Dane aktualne na dzień 13.12.2022 r.

X