Finansowanie Motoryzacja

SEAT Leon w leasingu

Pełen mocy i odwagi

SEAT Leon to kompaktowy hatchback, który wyróżnia się jedną z najbardziej dynamicznie wyglądających sylwetek w tym segmencie. Wyrazista osłona chłodnicy w połączeniu z lekko skośnymi podłużnymi reflektorami nadaje mu groźnego wyglądu. Samochód pokazuje w ten sposób swoją moc i pewność, którą potwierdza na drodze. Odważnie narysowane linie boczne z odcinającymi się krawędziami, w połączeniu z lekko opadającą linią dachu i mocno zarysowanym tyłem sprawiają, że całe nadwozie zdradza sportowy charakter tego modelu. Podobnie zresztą, jak charakterystyczny pas świetlny łączący oba tylne reflektory. SEAT Leon to auto, któremu pod każdym względem słowo „nuda” jest zupełnie obce.


Wnętrze i napęd

Po zajęciu miejsca we wnętrzu nowego SEAT-a Leona, również możemy poczuć powiew sportowych emocji. Wzrok kierowcy od razu przyciąga kierownica wielofunkcyjna z wyraźnym logo marki na środku. Może ona mieć dodatkowo sportowy charakter, a także być obszyta skórą. Przystępną obsługę różnych funkcji pojazdu zapewnia 8,25-calowy ekran dotykowy MediaSystem+. Do tego SEAT Leon może posiadać aż 10,25-calowy wirtualny kokpit, na którym kierowca będzie zawsze widział najpotrzebniejsze informacje. Z kolei fotele są nie tylko bardzo wygodne, ale również zapewniają dobre trzymanie boczne, co jest nie bez znaczenia w przypadku samochodu o tak dynamicznym charakterze.


Skoro mowa o dynamice – tę zapewniają silniki TDI lub TSI o mocy od 115 do 150 koni mechanicznych. W tak lekkim i doskonale prowadzącym się aucie umożliwiają one bardzo sprawne poruszanie się nie tylko w mieście, ale również trasie. A dzięki przestronności, praktyczności, a przede wszystkim przyjemności z jazdy, jaką oferuje SEAT Leon, każda okazja do pojechania gdzieś samochodem jest dobra.


Leasing Moc Niskich Rat

SEAT Leon jest teraz dostępny w atrakcyjnym finansowaniu VW FS. Pierwsza propozycja, którą coraz częściej doceniają klienci firmowi to Leasing Moc Niskich Rat, znany też inaczej jako Leasing JAK ABONAMENT. Jak sama nazwa wskazuje, jego główną przewagą jest możliwość uzyskania raty na bardzo niskim poziomie. Wszystko dlatego, że w trakcie trwania umowy spłacamy jedynie przewidywaną utratę wartości samochodu. Tym samym mamy możliwość jazdy nowoczesnym, pięknym i pełnym dynamiki hatchbackiem, bez konieczności angażowania dużych środków finansowych. Wysokość miesięcznej raty leasingu SEAT-a Leona możemy dodatkowo dopasować do swoich oczekiwań, określając takie parametry jak oczekiwany roczny limit kilometrów, czas trwania umowy czy też wysokość opłaty wstępnej.


Leasing Moc Niskich Kosztów

Drugim sposobem finansowania oferowanym przez VW FS jest Leasing Moc Niskich Kosztów, czy inaczej Leasing KLASYCZNY. Dlaczego KLASYCZNY? Przypomina bowiem swoją konstrukcją znane wielu firmom leasingi, polegające na spłacaniu przez cały okres umowy całkowitej wartości pojazdu i jego wykup na koniec za symboliczną kwotę. Oczywiście ofertę Volkswagen Financial Services cechuje duża elastyczność, dlatego wykup nie jest obowiązkowy. Mimo wszystko, ta opcja finansowania polecana jest zwłaszcza tym przedsiębiorcom, którzy chcą docelowo wykupić leasingowane auto na własność. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim atrakcyjna całkowita cena leasingu SEAT-a Leona. Elastyczność tej oferty polega również na możliwości dopasowania czasu trwania leasingu i wysokości opłaty wstępnej, a także określeniu limitu kilometrów, jak w przypadku Leasingu Moc Niskich Rat.


NAJEM dla firm

Jeżeli nie możesz zdecydować się, czy wybrać Leasing Moc Niskich Rat czy też Leasing Moc Niskich Kosztów lub masz sprecyzowane oczekiwania co do zakresu umowy, możesz zdecydować się na NAJEM. To niezwykle wygodny sposób na poruszanie się nowym samochodem bez konieczności zaprzątania sobie głowy wieloma aspektami związanymi z jego eksploatacją. Miesięczna stała opłata zawiera ubezpieczenie, pakiet serwisowy, assistance, pomoc w przypadku szkody i auto zastępcze, dzięki czemu nie musisz się martwić o mobilność niezależnie od różnych czynników. Aby zupełnie nie musieć pamiętać o niczym innym niż tankowaniu swojego auta, można również dodać do miesięcznej raty opcję sezonowej wymiany i przechowywania opon. Jeżeli chcesz, by w czasie trwania NAJMU rata była na niższym poziomie, możesz zdecydować się wnieść opłatę początkową w wysokości do 10% wartości pojazdu. Jednak NAJEM jest dostępny także bez wpłaty początkowej. Po zakończeniu kontraktu zwracasz pojazd i… możesz już wybierać kolejne auto w wygodnym i atrakcyjnym finansowaniu Volkswagen Financial Services.

X