SEAT Ateca - leasing i NAJEM
Finansowanie Motoryzacja Poradnik

SEAT Ateca – leasing i NAJEM

SEAT Ateca – spełniona obietnica

 

Już na pierwszy rzut oka, SEAT Ateca wydaje się być samochodem, który obiecuje naprawdę wiele. I rzeczywiście taki jest w praktyce. SEAT Ateca to model przeznaczony do wielu zadań. Z jednej strony swoją sylwetką, bogactwem ostrych, dynamicznych linii i wizualną lekkością nadwozia przypomina nieco sportowego hatchbacka, co wskazuje na jego praktyczność. Z drugiej, podwyższony prześwit i duże koła wskazują na ponadprzeciętne możliwości terenowe tego auta. Ponadto, jako SUV zapewnia duży komfort jazdy i codziennego użytkowania tak kierowcy, jak i pasażerom. A przy tym wszystkim bezpośredni układ kierowniczy i dynamiczne jednostki napędowe czynią z niego pojazd bardzo przyjemny i wdzięczny w prowadzeniu.

 

Przyglądając się bliżej liście wyposażenia SEAT-a Ateci, dostrzeżemy ponadto, że jest to auto nowoczesne, posiadające szereg innowacyjnych technologii, dzięki którym podróż będzie jeszcze przyjemniejsza i łatwiejsza. Poruszanie się zarówno po mieście jak i w trasie ułatwiają takie technologie, jak np. system monitorowania martwego pola, który informuje na bieżąco kierowcę o pojazdach zbliżające się od tyłu i ostrzega, gdy w martwym polu znajdzie się inny samochód, a także inteligentny asystent bezpieczeństwa, podejmujący działanie, gdy w niebezpiecznej sytuacji system nie wykryje reakcji kierowcy. Wielu kierowców doceni również asystenta jazdy w korku, który jest połączeniem funkcji aktywnego tempomatu i asystenta pasa ruchu. Dzięki skoordynowanemu działaniu systemów, jazda w korku nie będzie już tak uciążliwa.

 

SEAT Ateca to jednak nie tylko bezpieczeństwo i komfort jazdy, ale również indywidualny styl. Ten podkreślają np. pełne światła LED. Oświetlenie Full LED wpływa na bezpieczeństwo, zapewniając doskonałą widoczność, ale jednocześnie jest efektownym dodatkiem stylistycznym. Zwłaszcza, gdy kształt świateł jest tak starannie zaprojektowany, jak właśnie w przypadku tego modelu. Zarówno reflektory przednie, jak i światła tylne zostały doskonale wkomponowane w całą linię nadwozia, co sprawia, że auto jest bardzo spójne i efektowne pod względem wizualnym.

 

Mając na uwadze chęć podkreślenia wyglądu i charakteru swojego pojazdu, warto zdecydować się na opcję wyposażenia FR. SEAT Ateca z dodatkami stylistycznymi FR zyskuje jeszcze więcej dynamiki i sportowego charakteru. Pakiet ten obejmuje m.in. szereg dodatków w srebrnym kolorze, jak np. próg czy osłonę chłodnicy, sportowe 19-calowe alufelgi EXCLUSIVE, a we wnętrzu znajdziemy m.in. wielofunkcyjną sportową kierownicę. W takiej konfiguracji, SEAT Ateca może wzbudzić pożądanie u pasjonatów sportowych aut.

 

Finansowanie: bogactwo możliwości

 

Korzystanie z SEAT-a Ateci jako auta firmowego jest teraz bardziej dostępne niż wcześniej, a to za sprawą atrakcyjnych form finansowania, które oferuje VW FS. Leasing KLASYCZNY, Leasing JAK ABONAMENT oraz NAJEM to produkty skierowane właśnie do przedsiębiorców, chcących jeździć SEAT-em Atecą w swojej firmie.

 

Jeżeli chcesz, by Twoje auto firmowe przede wszystkim w jak najmniejszym stopniu angażowało środki firmy – sprawdź możliwości, jakie daje Ci oferta Leasing SEAT Ateca w formule JAK ABONAMENT. W tym finansowaniu spłacasz tylko część wartości pojazdu w trakcie umowy, co oznacza, że płacisz znacznie mniej, niż finansując całkowitą wartość auta. Niskie raty miesięczne to jedna z głównych zalet leasingu JAK ABONAMENT. Inne, to duże możliwości dopasowania warunków korzystania z auta do potrzeb firmy. Możemy bowiem ustalić np. wysokość opłaty początkowej, czas trwania umowy, ale także wysokość rocznego limitu kilometrów. Wszystkie te parametry przekładają się właśnie na wysokość raty.

 

Kolejną opcją finansowania jest Leasing KLASYCZNY. W tym przypadku przez cały okres trwania umowy będziemy stopniowo spłacać całkowitą wartość auta. Jaka jest zatem główna zaleta tego produktu? Jest to całkowita cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za sfinansowanie pojazdu. Koszty finansowania są niskie, mamy możliwość rozłożenia spłaty auta nawet na 60 miesięcy, a do tego możemy wnieść opłatę początkową nawet w wysokości 45% wartości pojazdu. Jakby jeszcze tego było mało, na koniec umowy wykupujemy auto za symboliczną kwotę. To świetny sposób na to, by docelowo zakupić samochód na atrakcyjnych warunkach.

 

Jeżeli jedna nie zależy nam za wykupie pojazdu, a cenimy sobie bardziej kompleksowe rozwiązania, możemy zdecydować się na NAJEM. Ten rodzaj finansowania polega na wnoszeniu comiesięcznych opłat za korzystanie z auta i związanych z tym dodatkowych kosztów, jak np. ubezpieczenie czy serwis. NAJEM pozwala zatem po prostu cieszyć się wolnością i jeździć nowym samochodem, bez przejmowania się dodatkowymi aspektami związanymi z eksploatacją pojazdu.

 

Wszystkie dane aktualne na 26.06.2023r.

X