SEAT Arona
Finansowanie Motoryzacja

SEAT Arona w leasingu

SEAT Arona – dopasowany do potrzeb

SEAT Arona to model, który bardzo szybko zyskał sobie duże grono fanów i stał się jednym z bestsellerów marki. Wpływ na błyskawiczny podbój rynku miał doskonale przemyślany projekt tego samochodu. Udanie łączy w sobie cechy niedużego miejskiego kompakta, będąc bardzo zwrotnym, zwinnym i łatwym w prowadzeniu oraz parkowaniu, z drugiej oferuje jak na swoją klasę naprawdę sporo przestrzeni dla pasażerów. Przy tym wszystkim na tle konkurencji wyróżnia się również świetnymi właściwościami jezdnymi, angażując kierowcę w prowadzenie.

Do napędzania Arony służą dynamiczne, a jednocześnie oszczędne nowoczesne silniki z rodziny TSI o mocach od 95 do 150 koni mechanicznych. Nawet w podstawowym wariancie zapewniają dobrą dynamikę i świetnie sobie radzą zwłaszcza w warunkach miejskich. W zależności od wyboru wersji silnikowej, SEAT Arona może być dostępny z 5-biegową lub 6-biegową skrzynią manualną lub 7-biegową automatyczną skrzynią biegów DSG.

Do zalet SEATa Arona zaliczyć należy wysoką dbałość o komfort i bezpieczeństwo. Możemy wybrać model z aktywnym tempomatem, asystentem pasa ruchu Lane Assist, systemem monitorowania martwego pola Side Assist czy też odległości od poprzedzającego pojazdu z opcją awaryjnego hamowania Front Assist. Pod względem wygody użytkowania pojazdu i obsługi jego funkcji, warto docenić np. system bezkluczykowego dostępu KESSY, wirtualny kokpit z ekranem o przekątnej 10,25 cala, praktyczny schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania smartfona, czy też nawigację Navi System+.

Wśród argumentów, które przemawiają za wyborem nowego SEATa Arony jako samochodu firmowego czy też prywatnego, oprócz wspomnianych wyżej wielu walorów użytkowych, warto wymienić także 5-letnią gwarancję z limitem przebiegu 150 000 km. To okres pewności i ochrony, który otrzymujemy w standardzie, bez konieczności dopłacania za tak długi czas gwarancji. Co więcej, na perforację nadwozia standardowo SEAT oferuje aż 12 lat gwarancji. Takie warunki oznaczają spokój i pozwalają po prostu cieszyć się jazdą.

SEAT Arona – wiele możliwości finansowania

Tak, jak bogata jest lista wyposażenia SEATa Arona, tak również mamy wiele możliwości sfinansowania pojazdu, które pozwalają dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb. Wyróżnikiem finansowania dostępnego dla tego modelu od Volkswagen Financial Services jest wyjątkowa elastyczność. Wybierając np. leasing JAK ABONAMENT, możemy zarówno wnieść dość wysoką, bo wynoszącą np. 30% opłatę początkową, korzystając w ten sposób z efektu tarczy podatkowej, a następnie cieszyć się możliwością jazdy nowym samochodem, płacąc przy tym bardzo niską ratę miesięczną. Jednak równie dobrze możemy zdecydować się na wariant z zerową opłatą początkową i rozłożyć finansowanie na czas trwania umowy. Co istotne, w przypadku oferty JAK ABONAMENT, nie spłacamy całkowitej wartości pojazdu, a jedynie jej szacunkową utratę w trakcie umowy. Stąd właśnie nazwa tego produktu, gdyż w swojej konstrukcji przypomina on abonament, tyle że w tym przypadku płacimy go za korzystanie z samochodu. Sprawdź jak atrakcyjna może być rata za leasing SEAT-a Arony.

Oprócz oferty leasing JAK ABONAMENT, możemy również zdecydować się na leasing KLASYCZNY. W tym wariancie będziemy przez czas trwania umowy spłacać istotnie większą część wartości pojazdu, by rozłożyć okres jego spłaty na dłuższy czas. Co przemawia za tą formą finansowania? Przede wszystkim cena. Atrakcyjne warunki finansowe sprawiają, że otrzymujemy nie tylko niską całościową cenę finansowania, ale odnosimy dodatkowe korzyści z racji możliwości zaliczania rat leasingowych i wszelkich opłat związanych z eksploatacją pojazdu do kosztów firmy. Leasing KLASYCZNY najczęściej wybierany jest przez tych klientów, którzy docelowo planują wykupić samochód na własność po zakończeniu umowy. Osoby, które chcą częściej zmieniać samochód lub nie chcą zajmować się jego późniejszą odsprzedażą chętniej sięgają po leasing JAK ABONAMENT z opcją zwrotu samochodu po zakończeniu okresu finansowania i możliwą zmianą na nowy model z kolejnym atrakcyjnym finansowaniem. Sam okres, na jaki chcemy rozłożyć finansowanie czy też roczny limit kilometrów, również mają elastyczny charakter i mogą zostać dopasowane w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Kolejnym sposobem na to, by jeździć SEAT-em Arona jest NAJEM. To forma finansowania przypominająca w dużym stopniu leasing JAK ABONAMENT, jednak w tym przypadku wszystkie koszty, jak np. ubezpieczenie, pakiet serwisowy, assistance, likwidacja szkód, samochód zastępczy, a potencjalnie nawet sezonowa wymiana opon, są wliczone w miesięczną opłatę. Tym samym jest to dogodny wybór dla tych, którzy cenią sobie prostotę i wygodę finansowania oraz chcą w łatwy sposób zaplanować długofalowo budżet, wiedząc od początku ile będą wynosić wydatki na samochód przez cały czas trwania umowy.

X