Finansowanie Motoryzacja

CUPRA Formentor w leasingu

Moc, która nie drzemie

CUPRA Formentor to auto, które samym wyglądem powoduje u obserwatora wyrzut adrenaliny. Nadwozie tego modelu zostało zaprojektowane tak, by auto zawsze wyglądało, jakby było w ruchu. Moc, którą emanuje nigdy nie drzemie. Stąd liczne ostre krawędzie i masa sportowych detali, które doskonale pasują do aerodynamicznej sylwetki. Jeżeli chodzi o zaklasyfikowanie tego modelu, to CUPRA Formentor wymyka się konwenansom. Niektórzy określą go mianem podwyższonego 5-drzwiowego coupe, inni sportowym SUV-em, jeszcze inni dynamicznym crossoverem. Każdy będzie miał trochę racji, bo CUPRA Formentor to unikalne połączenie różnorodnych stylów i konceptów.


Kolejnym wyróżnikiem CUPRY Formentor są właściwości jezdne, które doskonale korespondują z wyrazistą stylistyką nadwozia. Auto w każdej sytuacji prowadzi się pewnie, jest gotowe, by posłusznie wykonywać polecenia kierowcy. Bezpośredni układ kierowniczy pozwala na maksymalną kontrolę, a wrażenia, jakie samochód dostarcza w trybie jazdy CUPRA na długo zostają w pamięci. Bez względu na wersję silnikową, auto cechuje się ponadprzeciętną dynamiką. W najbardziej rasowej wersji VZ5 wyposażonej w 390-konny 2,5-litrowy 5-cylindrowy silnik TSI możemy rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 4,2 sekundy. To prawdziwie sportowe osiągi w aucie, które oferuje jednocześnie ogromną funkcjonalność.


Przejawem praktyczności CUPRY Formentor jest m.in. wygodne, przestronne i starannie wykończone wnętrze, w którym każdy znajdzie odpowiednią przestrzeń dla siebie. W pierwszym rzędzie siedzeń opcjonalne fotele kubełkowe zapewniają nie tylko wygodną podróż, ale również świetnie stabilizują sylwetkę kierowcy i pasażera podczas sportowej jazdy. Oczywiście, kiedy jest taka potrzeba, Formentor ujmuje komfortem i przyjemnością również spokojnej jazdy, a technologie takie jak adaptacyjne oświetlenie, predykcyjny system ACC czy Travel Assist pozwalają kierowcy na odrobinę rozluźnienia za kierownicą.


CUPRA Formentor w finansowaniu

Chcąc wybrać CUPRĘ Formentor jako auto firmowe, warto sięgnąć po atrakcyjne finansowanie oferowane przez Volkswagen Financial Services. Dostępne są w nim 3 rozwiązania: Leasing JAK ABONAMENT, Leasing KLASYCZNY oraz NAJEM.


Leasing JAK ABONAMENT

Leasing JAK ABONAMENT jest dogodnym wyborem dla tych przedsiębiorców, którym zależy na jeździe nowym samochodem bez konieczności angażowania dużych środków finansowych. Chociaż opłatę wstępną można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu, leasing CUPRA Formentor jest dostępna nawet z zerową opłatą początkową. Jednocześnie miesięczna rata za korzystanie z pojazdu również nie spowoduje istotnego zaangażowania środków firmowych, bowiem konstrukcja Leasingu JAK ABONAMENT polega na tym, że spłacamy jedynie część wartości pojazdu w trakcie umowy –prognozowany spadek wartości auta. Tym samym możemy liczyć na bardzo atrakcyjną ratę miesięczną. W tej formie finansowania dobrym rozwiązaniem na zakończenie umowy jest zwrot pojazdu i wzięcie kolejnego auta w leasing w ramach nowej umowy.


NAJEM

Osoby, które chcą często zmieniać samochód i poruszać się cały czas autem w niemal salonowym stanie, mogą zdecydować się również na NAJEM. Jest on dość podobny do Leasingu JAK ABONAMENT, jednak w ramach NAJMU miesięczna rata zawiera dodatkowo np. ubezpieczenie, pakiet serwisowy, assistance, auto zastępcze i likwidację szkód – słowem kierowcy pozostaje tylko jeździć autem i nie przejmować się innymi aspektami związanymi z jego eksploatacją. Co więcej, od początku umowy wiemy, że auto będziemy zwracać po zakończeniu kontraktu, dlatego np. już co 2-3 lata możemy wymienić samochód na nowy. Prostota obsługi i kompleksowość oferty wyróżniają NAJEM. To rozwiązanie docenią zwłaszcza mocno zabiegani przedsiębiorcy.


Leasing KLASYCZNY

Ostatnią z dostępnych form finansowania CUPRY Formentor jako samochodu firmowego w ramach VW FS jest Leasing KLASYCZNY. Za tym typem oferty przemawia przede wszystkim cena, czyli atrakcyjny całkowity koszt leasingu. Jest to rozwiązanie polecane zwłaszcza osobom, które chcą jeździć tym samym autem przez dłuższy czas, a do tego planują wykupienie go po zakończeniu okresu finansowania. Oczywiście również i w tej opcji finansowania można skorzystać z możliwości zwrotu pojazdu po zakończeniu umowy, ale w praktyce jest to rozwiązanie znacznie częściej stosowane w przypadku Leasingu JAK ABONAMENT.


Kalkulator leasingu

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem CUPRY Formentor jako auta firmowego i masz wątpliwości, która z dostępnych opcji finansowania będzie najlepsza, skorzystaj z narzędzia, które ułatwia podjęcie tej decyzji. Volkswagen Financial Services oferuje kalkulator leasingu, w którym na podstawie Twoich odpowiedzi na konkretne pytania, algorytm wskazuje najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe. Co więcej, gdy już je wybierzesz, możesz również łatwo przy pomocy tego narzędzia policzyć wysokość miesięcznej raty na Twoją CUPRĘ Formentor.

X