CUPRA Born - leasing i NAJEM
Finansowanie Motoryzacja Poradnik

CUPRA Born – leasing i NAJEM

CUPRA Born to model, który hiszpańska marka określa mianem najostrzejszego elektryka w swoim segmencie. Samo spojrzenie na sylwetkę tego kompaktowego auta sprawia, że trudno się z tym nie zgodzić. Wyrazista, dynamiczna i niezwykle efektowna, a jednocześnie praktyczna i bezemisyjna CUPRA Born jest teraz dostępna w wyjątkowym finansowaniu od Volkswagen Financial Services.

CUPRA Born – zrodzona z pasji

Model Born to pierwszy samochód elektryczny w gamie marki CUPRA. Wszystkie auta z charakterystycznym logo na masce są niezwykle wyraziste i pełne indywidualnego stylu. Ich wygląd odzwierciedla temperament oraz pasję projektantów do motoryzacji. Nie inaczej jest w przypadku najmniejszego pojazdu w ofercie. Born to doskonały przykład designerskiego kunsztu łączącego futurystyczny wygląd samochodu elektrycznego z odwagą i siłą auta o sportowych genach. To zdecydowanie jest sylwetka, która porusza. I to w jakim stylu!

Kiedy patrzymy na samochód z przodu, CUPRA Born wyróżnia się dość krótką maską i ostrymi, podłużnymi reflektorami. Gdy przejdziemy do tyłu auta, naszym oczom ukaże się dobrze wkomponowany w całą linię subtelny spojler czy też światła w technologii LED połączone charakterystycznym pasem. Kiedy zaś rzucimy okiem na sylwetkę auta z boku, dostrzeżemy, że z jednej strony auto wygląda dynamicznie, co podkreśla np. lekko opadająca linia dachu, a z drugiej, m.in. dzięki dużemu rozstawowi osi, sprawia wrażenie oferującego dużo miejsca w kabinie.

Rzeczywiście, jak na samochód o wymiarach zewnętrznych wynoszących 4324 mm długości, 1809 mm szerokości i 1540 mm wysokości, w środku warunki do podróżowania są naprawdę komfortowe. Oprócz dużej ilości miejsca, odpowiadają także za to wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Zresztą cały wygląd wnętrza również odzwierciedla wyjątkowy charakter samochodu, w unikalny sposób łącząc elegancję i wyrafinowany smak ze sportową drapieżnością. A przy tym wszystkim nie zapomniano o walorach praktycznych. Dla przykładu bagażnik oferuje aż 385 litrów pojemności.

Ważnym aspektem auta o takich aspiracjach, jak CUPRA Born są oczywiście wrażenia z jazdy. A te potrafią na długo zapaść w pamięci. Samochód jest niezwykle posłuszny, zwinny i wdzięczny w prowadzeniu, a jednocześnie błyskawicznie reaguje na polecenia kierowcy. CUPRA Born w wersji silnikowej e-Boost może rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 7 sekund, a 50 km/h możemy zobaczyć na liczniku już w 2,8 s od startu!

Tak wyjątkowe doznania pod względem dynamiki zapewnia innowacyjny napęd elektryczny. Oprócz osiągów, oferuje on również całkowitą bezemisyjność czy możliwość inteligentnego zarządzania energią. Co więcej, CUPRA Born pozwala w zaledwie 8 minut naładować baterię do tego stopnia, by zasięg samochodu wynosił 100 km. Zaś z aplikacją Easy Charging z łatwością znajdziemy kompatybilne punkty ładowania.

Finansowanie z dofinansowaniem

Decydując się na CUPRĘ Born, możemy skorzystać z ciekawych opcji finansowania, które oferuje Volkswagen Financial Services. Są one dostępne dla firm i pozwalają dopasować warunki do określonych potrzeb i wymagań firm. Jak to wygląda w praktyce?

Jeżeli zakup samochodu ma dla firmy stanowić np. tarczę podatkową, zwłaszcza w sytuacji, gdy interesuje nas wysoka opłata początkowa, dobrym wyborem będzie leasing KLASYCZNY. W tym wariancie mamy możliwość uiszczenia wpłaty na początku umowy nawet w wysokości 45% wartości auta. Z drugiej strony, z finansowania od VW FS można skorzystać nawet bez konieczności wnoszenia opłaty początkowej. Taką możliwość znajdziemy zarówno w leasingu CUPRY Born KLASYCZNYM, leasingu JAK ABONAMENT, jak też NAJMIE.

Dobór odpowiedniego produktu finansowego może zależeć również od oczekiwań firmy wobec czasu korzystania z auta. Jeżeli zależy nam raczej na tym, by móc regularnie wymieniać samochód na nowy, to korzystnym wyborem będzie NAJEM lub leasing JAK ABONAMENT, gdzie fakt, że spłacamy jedynie część wartości pojazdu, pozwala uzyskać niską miesięczną ratę. Kiedy natomiast planujemy, że samochód zostanie z nami na lata, wówczas warto postawić na leasing KLASYCZNY. To finansowanie, którego całkowita cena jest szczególną zaletą.

Firmy, które chcą, by oprócz samego finansowania oferta zawierała dodatkowe opcje, mogą skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. NAJEM od VW FS charakteryzuje się szerokim zakresem oferty, uwzględniającym np. ubezpieczenie, serwis, pomoc i auto zastępcze w przypadku szkody, itp., dzięki czemu zyskujesz gwarancję mobilności i bezproblemowości.

Co istotne, bez względu na to, z której opcji finansowania planujesz skorzystać, możesz dodatkowo obniżyć cenę swojej CUPRY Born dzięki dopłacie do aut bezemisyjnych, jaką można uzyskać w ramach programu „MÓJ ELEKTRYK”. W przypadku auta takiego jak Born, kwoty dotacji, które mogą zostać przyznane zależą od deklarowanego rocznego przebiegu samochodu. Jeżeli jest on mniejszy niż 15 000 km rocznie, możemy ubiegać się o dopłatę w wysokości 18 750 zł. W przypadku zadeklarowania przebiegu na wyższym poziomie, dofinansowanie może wynieść nawet 27 000 zł. O tym, jakie są możliwości dofinansowania dla Twojej firmy oraz jak przejść przez cały proces, najlepiej dowiedzieć się bezpośrednio u ekspertów marki CUPRA poprzez kontakt telefoniczny lub w salonie dealerskim.

 

Dane aktualne na dziś 30.08.2023 r 

X