Audi A8 - leasing i NAJEM
Finansowanie Motoryzacja Poradnik

Audi A8 – leasing i NAJEM

Audi A8 to samochód zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. To auto skierowane do osób, które zwracają uwagę na wszelkie detale w samochodach, jak np. materiały wykończeniowe, jakość spasowania, dopracowanie czy oferowane rozwiązania techniczne. W każdej z tych kategorii Audi A8 może wyznaczać rynkowe standardy.

 

Czym charakteryzuje się największa limuzyna w ofercie Audi? Przede wszystkim wyróżnia ją niezwykle duża przestrzeń, jaką oferuje wszystkim podróżującym w kabinie, a także pod względem tego, co może dodatkowo zabrać do bagażnika.. To jednak tylko wstęp do ogromnych możliwości pojazdu. Świetna jakość i spasowanie elementów konstrukcji i starannie zaprojektowane wnętrze, do którego wykończenia wykorzystano materiały najwyższej jakości, sprawiają, że samo Audi A8 mogłoby stać się miejscem biznesowych spotkań.

 

Oczywiście przy takim reprezentacyjnym przeznaczeniu, projektanci Audi przyłożyli również dużą wagę do wyglądu zewnętrznego pojazdu. A ten potrafi wzbudzić respekt. Już same rozmiary auta są imponujące. Audi A8 mierzy blisko 5,2 m długości, ma niemal 1,95 m szerokości, a rozstaw osi wynosi blisko 3 m (dokładnie 2998 mm). Warto pamiętać, że to dane dla wersji podstawowej. A przecież dostępna jest również propozycja z literką „L” na końcu nazwy modelu, co oznacza dodatkowo wydłużony samochód. Wymiary Audi A8L to 5320 mm długości, blisko 1,95 m szerokości oraz zwiększony rozstaw osi do 3128 mm.

 

Zajęcie miejsca we wnętrzu Audi A8 daje wrażenia podróżowania biznes klasą. I nie chodzi tylko o indywidualną przestrzeń, ale również o szereg innowacyjnych rozwiązań. Dostępny jest np. system takiego składania i rozkładania foteli, by stworzyć optymalne warunki do relaksu. Ogromne możliwości daje również system multimedialny. W tym kontekście warto wspomnieć jednak nie o tym, na co pozwala kierowcy, ale przede wszystkim, co oferuje pasażerom. Z tyłu przednich foteli zamontowane są bowiem ekrany, które pozwalają wyświetlać na nich różnorodne informacje, dane i wszystkie rzeczy, które chcemy wyświetlić za pomocą specjalnej aplikacji. Te elementy również można wykorzystać w ramach biznesowych rozmów.

 

Finansowanie bliżej niż myślisz

 

Audi A8 to samochód, który może trafiać w różne gusta. I świetnie wywiązuje się z roli luksusowego samochodu firmowego. Oczywiście, w przypadku wielu osób, które chciałyby jeździć takim autem, wyzwanie stanowić może cena. Jednak tutaj z pomocą przychodzą zróżnicowane formy finansowania. Jakie są dostępne i jak prezentują się zalety poszczególnych z nich?

 

Sposobem na to, by po prostu jeździć Audi A8 i nie przejmować się innymi aspektami korzystania z auta (np. ubezpieczeniem, kosztami serwisowymi, ewentualną likwidacją szkód) jest NAJEM długoterminowy. To rozwiązanie typu all-in, ponieważ w ramach jednej, stałej (przez cały okres zobowiązania) opłaty, otrzymujemy nie tylko możliwość korzystania z niezwykle nowoczesnej, imponującej i doskonale prezentującej się limuzyny, ale także inne korzyści. Mowa o zawarciu w całkowitej racie opłat za ubezpieczenie, pakiet serwisowy, wsparcie związane z ewentualnymi szkodami i ich likwidacją. W tym przypadku, po zakończeniu okresu finansowania zwracamy samochód do salonu i możemy od razu myśleć o nowej umowie.

 

Propozycją, która ma dość podobną konstrukcję jest Leasing JAK ABONAMENT. Główna różnica polega na tym, że w leasingu domyślnie nie jest uwzględniony koszt dodatkowych elementów, więc rata jest naprawdę niska. Zwłaszcza, że w obu tych formach finansowania nie spłacamy całkowitej wartości pojazdu, a wyłącznie jej część. Niska rata, którą możemy osiągnąć w finansowaniu JAK ABONAMENT pozwala na sięgnięcie po auto z wysokiej półki przy stosunkowo niskim nakładzie środków pieniężnych. Właśnie to jest sposób, pozwalający szerszej grupie wziąć pod uwagę ofertę leasingu Audi A8. Zakończenie umowy JAK ABONAMENT polega na podjęciu decyzji o zwrocie samochodu, lub wykupieniu go na własność. Trzeba jednak pamiętać, że wykup będzie wiązał się z koniecznością zaangażowania dużych środków albo jednocześnie możesz w ramach nowej umowy wziąć kolejne auto w leasing. Sprawdź aktualną ratę leasingu Audi A8.

 

W przypadku osób, które chcą wykupić samochód na własność, rekomendowaną formą finansowania będzie leasing KLASYCZNY. Główną zaletą tego produktu jest cena – za samo finansowanie płacimy w tym przypadku najmniej. Leasing KLASYCZNY pozwala rozłożyć spłatę całkowitej wartości pojazdu na dłuższy okres. Mowa nawet o kilku latach. Dzięki temu jego zakup nie wiąże się z koniecznością jednorazowego angażowania dużych środków lub sięgania po kredyt. Leasing KLASYCZNY jest zatem bardzo dogodną, a także korzystną podatkowo, formą wejścia w posiadanie samochodu.

 

 

 Wszystkie dane aktualne na 26.06.2023r.

X