Białe Audi A7 w leasingu
Finansowanie Motoryzacja

Audi A7 w leasingu

Audi A7 – wzór luksusowego coupe

Sylwetka Audi A7 to jedna z najbardziej charakterystycznych linii wśród aut łączących w sobie sportowy, biznesowy i rodzinny charakter. Linie karoserii są niezwykle dynamiczne, dzięki czemu nadwozie sprawia wrażenie wyjątkowej lekkości. Jednocześnie długa maska i cała linia boczna pojazdu oraz szereg wysmakowanych detali stylistycznych czynią z tego samochodu stylową propozycję i wizytówkę dla biznesmena. Model ten można porównać do sportowca w idealnie skrojonym garniturze – prezentuje się z jednej strony elegancko, ale jednocześnie jeden rzut oka wystarczy, by móc dostrzec drzemiącą w nim moc.

Przy tym wszystkim, Audi A7 zaskakuje praktycznością. Przede wszystkim oferuje pasażerom ogromną przestrzeń. Kabina została zaprojektowana tak, by z jednej strony zachwycać jakością dopracowania i materiałami wykończeniowymi, z drugiej zapewnić dużą funkcjonalność. Wszak, chociaż mamy do czynienia z samochodem, które swoją dynamiką przypomina sportowe coupe, znajdziemy przecież drugi rząd drzwi. O dużym przywiązaniu inżynierów do praktyczności świadczy również m.in. pojemność bagażnika. Oferuje on aż 535 l przestrzeni bagażowej z opcją powiększenia jej po złożeniu oparć tylnych siedzeń aż do 1390 l.

Jednak Audi A7 to nie tylko wyjątkowe połączenie funkcjonalności oraz sportowej i eleganckiej sylwetki, ale także najwyższe standardy w klasie, jeśli chodzi o prowadzenie czy komfort podróżowania. Za doznania za kierownicą odpowiada m.in. układ napędowy Quattro, który w inteligentny sposób rozdziela moc, napędzając wszystkie koła. Rzut oka na listę jednostek napędowych również utwierdza w przekonaniu, że pod względem wydajności i dynamiki, Audi A7 oferuje wyjątkowe możliwości. Nawet w podstawowej wersji sprint od 0 do 100 km/h zajmuje mu ok. 8 sekund, a mocniejsze warianty pozwalają skrócić ten czas do nawet 5 sekund. To już obszar zarezerwowany dla faktycznie sportowych pojazdów.

A jak wypada Audi A7 pod względem komfortu jazdy? Podobnie, jak nadwozie, również układ jezdny doskonale łączy w sobie sportową dynamikę i pewność prowadzenia z wysokim poziomem komfortu. Ponadto duży rozstaw osi i doskonale zaprojektowana kabina pasażerska sprawiają, że miejsca jest pod dostatkiem w obu rzędach siedzeń. Długa lista wyposażenia i innowacyjnych rozwiązań zwiększających przyjemność z podróży sprawia, że Audi A7 to prawdziwy wzór luksusowego coupe.

Audi A7 z atrakcyjną ratą lub atrakcyjnym kosztem

Jeżeli szukasz sposobu na leasing Audi A7 w swojej firmie, koniecznie zapoznaj się z ofertą dostępną w Volkswagen Financial Services. Jedną z najpopularniejszych form finansowania pojazdu wybieraną przez firmy jest leasing. W tym przypadku możemy zdecydować się na leasing KLASYCZNY, którego główną zaletą jest niska całkowita cena lub leasing JAK ABONAMENT, gdzie możemy tak sparametryzować umowę, by uzyskać bardzo atrakcyjną ratę.

W przypadku leasingu KLASYCZNEGO, największą korzyść odnosimy wtedy, kiedy decydujemy się na spłacenie całkowitej wartości pojazdu i jego wykup. Niska wartość końcowa znacznie ułatwia wykup pojazdu. Jeżeli jednak zależy nam raczej na niskiej racie, a do tego nie mamy przekonania, że będziemy chcieli wykupić auto na własność, warto rozważyć leasing JAK ABONAMENT. W tym przypadku głównym atutem tego rozwiązania jest miesięczna rata leasingowa, która jest wyraźnie niższa niż w przypadku leasingu KLASYCZNEGO. Jest to możliwe dzięki temu, że w przypadku leasingu JAK ABONAMENT spłacamy jedynie częściową utratę wartości pojazdu w trakcie finansowania. Po zakończeniu umowy klienci najczęściej decydują się na zwrot samochodu, oszczędzając w ten sposób czas potrzebny na zbycie go na rynku wtórnym i zamianę auta na nowy model w ramach kolejnego leasingu JAK ABONAMENT.

NAJEM sposobem na wygodne finansowanie

Wśród dostępnych form finansowania, oprócz leasingu klienci mają do dyspozycji również NAJEM. To sposób na to, by jeździć nowym samochodem i nie przejmować się niczym więcej. Wszystko dzięki temu, że ubezpieczenie, pełna obsługa serwisowa, Assistance czy samochód zastępczy są już uwzględnione w ramach oferty i jednej, stałej miesięcznej opłaty. To oznacza, że jedyne, co pozostaje klientowi, to… cieszyć się jazdą wymarzonym samochodem. To również świetny pomysł na to, by regularnie zmieniać pojazd na nowy. Po okresie umowy zwracamy auto do salonu i możemy udać się po kolejne auto w ofercie NAJMU. Cała obsługa umowy jest niezwykle prosta dzięki możliwości załatwienia wszelkich formalności w Portalu Klienta.

Opisane wyżej formy finansowania dostępne są nie tylko dla firm, ale również dla klientów indywidualnych. Kredyt JAK ABONAMENT oraz NAJEM dla klientów indywidualnych także oferują wiele udogodnień, dzięki czemu są dogodnym sposobem na jazdę nowym samochodem nawet, jeśli nie prowadzisz firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X