Czerwone Audi A5 w leasingu
Finansowanie Motoryzacja

Audi A5 w leasingu

Audi A5 – świetne wrażenie z każdej strony

 

Charakterystyczna opływowa sylwetka nadwozia Audi A5 sprawia, że samochód świetnie prezentuje się z każdej strony. Długa maska, spłaszczone, wyraziste i nowoczesne reflektory, charakterystyczne przetłoczenia i sportowo zaakcentowany tył pojazdu oraz świetnie dobrane proporcje bryły nadwozia, sprawiają, że samochód sprawia świetne wrażenie z każdej strony. Wygląda zarówno bardzo stylowo, jak też dynamicznie. Do tego pięciodrzwiowe nadwozie dodaje mu praktyczności, która sprawia, że doskonale sprawdzi się nie tylko jako alternatywa dla klasycznej biznesowej limuzyny, ale również jako auto o zastosowaniach rodzinnych.

 

Mówiąc o nadwoziu Audi A5, warto zwrócić uwagę na wymiary pojazdu: mierzy 4,757 m długości, 1,843 m szerokości (2,029 m uwzględniając lusterka boczne i ma 1,386 m wysokości. Już same te liczby wskazują, że mamy do czynienia z pojazdem o sportowym zacięciu, z nisko poprowadzoną linią dachu. Rozstaw osi w tym modelu to natomiast 2824 mm – z jednej strony pozwala na komfortową jazdę po nierównościach i zapewnia dużą przestrzeń w kabinie pasażerskiej, zaś z drugiej sprawia, że jak na swoje gabaryty, auto cechuje się dobrą zwrotnością.

 

Po zajęciu miejscu we wnętrzu Audi A5, również możemy docenić kunszt inżynierów marki, którzy świetnie połączyli ze sobą elegancko-sportowy charakter pojazdu. Z jednej strony mamy wysokiej klasy materiały wykończeniowe i świetnie dopracowany projekt stylistyczny, z drugiej ostre linie deski rozdzielczej, praktyczna wielofuncyjna, sportowa kierownica czy fotele oferujące bardzo dobre trzymanie boczne sprawiają, że możemy poczuć ducha sportu, siedząc wewnątrz Audi A5.

 

Nad bezpieczeństwem kierowcy i pasażerów samochodu czuwają liczne innowacyjne systemy bezpieczeństwa. Opcjonalne oświetlenie Martix LED sprawia, że w każdych warunkach mamy zapewnioną doskonałą widoczność. Dynamiczny układ kierowniczy pozwala niezwykle precyzyjnie kontrolować tor jazdy. W ruchu miejskim możemy natomiast docenić np. system ostrzegania, który, zanim otworzymy drzwi, ostrzeże nas za pomocą sygnału LED o ewentualnych zbliżających się z tyłu pojazdach.

 

Leasing czyli finansowanie na miarę Twoich potrzeb

 

Chcąc jeździć Audi A5 w firmie, warto zainteresować się dostępnymi opcjami leasingu. W finansowaniu Volkswagen Financial Services dostępne są 2 główne produkty leasingowe: leasing JAK ABONAMENT oraz leasing KLASYCZNY. O tym, który wybrać, najlepiej zdecydować na podstawie swoich indywidualnych oczekiwań względem oferty finansowej, ale także długofalowych planów.

 

Leasing KLASYCZNY to produkt, w którym argumentem przemawiającym za jego wyborem jest niska całkowita cena. W ten sposób możemy dzięki atrakcyjnemu finansowaniu wejść docelowo w posiadanie wybranego samochodu, regularnie spłacając jego wartość. W przypadku oferty JAK ABONAMENT, głównym argumentem za jej wyborem jest możliwość uzyskania niskiej miesięcznej raty dzięki spłacaniu częściowej jedynie utraty wartości pojazdu w trakcie finansowania. Tym samym możemy przeznaczyć zaoszczędzone w ten sposób środki na inne inwestycje, lub wybrać auto wyższej klasy albo lepiej wyposażone niż gdybyśmy decydowali się na leasing KLASYCZNY. W tym przypadku jednak, należy pamiętać, że ewentualny wykup będzie wiązał się z koniecznością wyasygnowania większej kwoty, bowiem wartość końcowa pojazdu na zakończenie umowy również będzie wyższa. Dlatego, klienci najczęściej sięgają po alternatywną opcję, czyli zwrot leasingowanego samochodu po zakończeniu okresu finansowania i zamiana na nowy model z kolejnym atrakcyjnym finansowaniem. W ten sposób nie musimy samodzielnie zajmować się dalszą odsprzedażą używanego auta. Oblicz sam aktualną ratę leasingu Audi A5.

 

Jeżeli trudno nam podjąć decyzję co do wyboru rodzaju oferty, możemy skorzystać z praktycznego narzędzia, jakim jest kalkulator leasingu samochodowego. Za jego pomocą z łatwością nie tylko podejmiemy decyzję co do formy finansowania, ale dodatkowo, dostosowując poszczególne parametry umowy, będziemy mogli zobaczyć, w jaki sposób przekłada się to na wysokość miesięcznej raty leasingu.

 

A może NAJEM?

 

Wśród zyskujących na popularności form finansowania, warto zwrócić uwagę na NAJEM. To rozwiązanie, które łączy w sobie korzyści płynące z leasingu – np. możliwość zaliczenia rat oraz innych wydatków, np. kosztów paliwa w koszty firmowe z kompleksowością i wygodą oferty. W NAJMIE nie musisz bowiem przejmować się żadnymi dodatkowymi kwestiami związanymi z użytkowaniem samochodu, poza płaceniem miesięcznych rat za korzystanie z niego. Stała miesięczna opłata obejmuje wszelkie koszty, jak pełne pakiety ubezpieczeniowe, koszty związane z serwisowaniem auta, ewentualną likwidacją szkód, korzystaniem z samochodu zastępczego, a jest możliwe nawet wliczenie w to sezonowej wymiany opon.

X