Finansowanie Motoryzacja

Audi A4 w leasingu

Audi A4 – wzór biznesowej limuzyny

Poczynając od wymiarów zewnętrznych, przez atrakcyjnie zaprojektowane nadwozie, funkcjonalne wnętrze aż po wrażenia z jazdy – Audi A4 stanowi wzór biznesowej limuzyny. Samochód mierzy 4,762 m długości i 1,847 m szerokości, a rozstaw osi wynosi 2820 mm. Takie gabaryty to idealny złoty środek pomiędzy autami o typowo miejskim charakterze a dużymi limuzynami czy SUV-ami, które zdecydowanie lepiej sprawdzają się w mniej zatłoczonym i ciasnym otoczeniu.

 

Jednym z wyróżników Audi A4 są doskonałe proporcje nadwozia, które pozwalają zachować równowagę pomiędzy pokrywą bagażnika, kabiną pasażerską oraz długą maską. Subtelne przetłoczenia w okolicach nadkoli, na masce czy w bocznej sekcji sprawiają, że auto jest nie tylko eleganckie, ale również dynamiczne. Sportowego sznytu dodają również ostre krawędzie w okolicach progów, a także podłużne końcówki układu wydechowego.

 

Wśród argumentów, jakie przemawiają za wyborem Audi A4 jako samochodu o przeznaczeniu biznesowym jest również doskonale zaprojektowane i dopracowane wnętrze. Wygodne fotele sprawiają, że nawet długie podróże nie stanowią większego wyzwania. Czas spędzony za kierownicą kojarzy się przyjemnością. Zwłaszcza, że kierowca wspomagany jest przez liczne systemy technologiczne, ułatwiające jazdę, manewrowanie w mieście czy na parkingu, a także zwiększające poziom bezpieczeństwa.

 

Wybór Audi A4 do firmy często jest także podyktowany dużymi możliwościami indywidualizacji pojazdu oraz wyborem dostępnych opcji wyposażenia. Mowa to zarówno o elementach wizualnych, jak np. sportowe dodatki tak elementów nadwozia, jak i detali we wnętrzu pojazdu, ale również wyposażeniu z zakresu komfortu czy bezpieczeństwa. Nie bez znaczenia są również ogromne możliwości wyboru jednostek napędowych i systemu napędu – standardowego na 2 koła lub quattro na 4 koła.

 

Finansowanie z niską ratą lub niskim kosztem

Kolejnym elementem, który doceniają klienci firmowi wybierający leasing Audi A4, są atrakcyjne opcje finansowania. Produkty VW FS pozwalają elastycznie dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań danej firmy. Doskonały przykład stanowi Leasing JAK ABONAMENT, w ramach którego można uzyskać ratę miesięczną na bardzo atrakcyjnym poziomie. Jest to możliwe dzięki temu, że w trakcie trwania umowy spłacie podlega tylko część wartości pojazdu – jego prognozowany spadek wartości. Właśnie stąd wzięła się nazwa JAK ABONAMENT, gdyż ta forma finansowania przypomina abonament, w którym płacimy przede wszystkim za możliwość korzystania z danego przedmiotu. W tym przypadku na koniec umowy samodzielnie decydujesz, czy chcesz wykupić auto czy zwrócić je i zdecydować się np. na nowe.

 

Ze względu na wysoką wartość końcową, finansowanie JAK ABONAMENT zakłada zamianę auta na kolejny w ramach nowej umowy. Dlatego ci, którym zależy na tym, by wejść w posiadanie leasingowanego auta mogą wybrać też leasing KLASYCZNY. W tym przypadku miesięczne raty będą wyższe niż w finansowaniu JAK ABONAMENT, ale jednocześnie spłacamy większą część wartości pojazdu, w związku z czym wykup jest na atrakcyjnym poziomie. W obu przypadkach wszelkie koszty, w tym opłatę początkową i miesięczne raty możemy wliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Wybór konkretnej opcji leasingu Audi A4 podyktowany jest zatem przede wszystkim tym, czy oczekujemy jak najniższej raty czy może planujemy wejść w posiadanie auta i zależy nam na atrakcyjnym koszcie całkowitym leasingu.

 

NAJEM – czyli wszystko w jednym

Alternatywną dla obu propozycji leasingu jest NAJEM. W tej formie finansowania również możemy uzyskać atrakcyjne raty miesięczne, ponieważ, tak jak w ofercie JAK ABONAMENT, spłacamy jedynie część wartości pojazdu. Główna zaleta NAJMU polega na tym, że jest to rozwiązanie o kompleksowym charakterze, niezwykle wygodne dla użytkownika. Nie trzeba przejmować się takimi aspektami, jak np. ubezpieczenie czy serwis pojazdu, a w przypadku poważniejszej awarii lub uszkodzenia samochodu autem zastępczym. Wszystko jest bowiem wliczone w jedną, stałą opłatę miesięczną. Wybierając NAJEM po prostu cieszysz się swobodą i korzystasz z samochodu, nie martwiąc się o nic. Na koniec czasu trwania umowy zwracasz pojazd i możesz już szykować się na kolejne salonowe auto w Twojej flocie z nową umową.

 

Jak widać możliwości posiadania Audi A4 jako samochodu firmowego są na wyciągnięcie ręki. Ta praktyczna i elegancka biznesowa limuzyna może być Twoja na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych. Zdecyduj, która forma finansowania: Leasing JAK ABONAMENT, Leasing KLASYCZNY czy może NAJEM najlepiej odpowiada potrzebom Twojej firmy i ciesz się funkcjonalnością oraz prestiżem Audi A4 w swojej firmowej flocie.

X