Audi A6 w leasingu
Finansowanie Motoryzacja Poradnik

Audi A6 w leasingu

Audi A6 – dopasowany do biznesu

 

Są takie modele samochodów, które błyskawicznie zyskują sobie wielu zwolenników w określonych grupach klientów. Tak jest właśnie z Audi A6, które od lat jest niezwykle pożądanym autem firmowym. Ma doskonałą prezencję, cechuje się świetnym wyposażeniem, gwarantuje komfortową i pewną jazdę. Poznaj najnowszą odsłonę Audi A6 – limuzyny wyznaczającej standardy w klasie biznes.

 

Nowe Audi A6 to samochód świetnie wyglądający z każdej perspektywy. Przód wyróżnia poszerzona osłona chłodnicy Singleframe i długa maska z elegancko wkomponowanymi reflektorami. Jeden rzut oka z boku pozwala dostrzec w tej sylwetce klasyczną, acz nowoczesną limuzynę. Z tyłu wzrok przyciąga płynnie opadająca linia dachu, nadająca całej sylwetce dynamiki coupe. Aluminiowe listwy między światłami tylnymi czy końcówkami rur wydechowych i inne dodatki stylistyczne uzupełniają kompozycję, która podkreśla luksusowy charakter auta.

 

Audi A6 w najnowszym wydaniu cechuje się dużą przestrzenią zarówno w pierwszym jak i drugim rzędzie siedzeń. Dzięki temu świetnie wywiązuje się z roli auta biznesowego do długich podróży, czy samodzielnie nim kierujemy, czy np. pracujemy w trakcie podróży, siedząc na tylnej kanapie. Jak przystało na samochód klasy Premium o przeznaczeniu dla biznesu, wnętrze jest bardzo dobrze wyciszone, dzięki czemu w środku panuje przyjemna cisza.

 

Do niewątpliwych zalet Audi A6, które docenią zwłaszcza osoby lubiące podkreślać swój indywidualny charakter, należy zaliczyć możliwość personalizowania nadwozia oraz wnętrza w ofercie Audi Exclusive. Do wyboru mamy szereg kolorów lakierów, szeroką gamę tapicerek skórzanych czy innych dodatków, jak choćby wzoru felg ze stopu metali lekkich, które będą emanacją indywidualnego stylu. Osoby lubiące sportowe emocje, mogą skorzystać z pakietu stylistycznego S line, który upodabnia Audi A6 do usportowionej wersji S6.

 

Jazda Audi A6 należy do przyjemnych nie tylko ze względu na charakterystykę zawieszenia czy też precyzyjny układ kierowniczy, ale również dzięki dynamicznym silnikom. Nawet podstawowa jednostka o mocy 163 koni mechanicznych pozwala osiągnąć prędkość 100 km/h w czasie niewiele ponad 9 sekund. Cechuje się przy tym bardzo umiarkowanym apetytem na paliwo. Kolejne warianty napędu o mocach 204 czy 265 koni mechanicznych wchodzą na jeszcze wyższe poziomy dynamiki, zapewniając przyspieszenia w zależności od wersji napędu przyspieszenia w zakresie 0-100 km/h od 7,9 s do nawet 6 s.

 

Elastyczność finansowania

 

Możliwość czerpania radości z jazdy nowym Audi A6 jest teraz jeszcze większa niż wcześniej dzięki atrakcyjnemu i elastycznemu finansowaniu VW FS. Na czym polega owa elastyczność? Do wyboru mamy nie tylko tradycyjny leasing, ale również ofertę abonamentową. Co więcej w ramach obu z nich możemy dodatkowo dopasowywać parametry finansowania, by jak najlepiej odpowiadały na potrzeby firmy.

 

Szczególnie dużą elastycznością wyróżnia się oferta leasingu JAK ABONAMENT czyli Audi Perfect Lease. Jest ona skierowana głównie do osób, które decydując się na finansowanie nie mają pewności, czy będą chcieli docelowo wykupić auto na własność, czy tez oddać je do salonu, by zdecydować się na nowy egzemplarz w ramach nowej umowy. Tę decyzję można podjąć na koniec okresu finansowania. W ramach oferty JAK ABONAMENT spłacasz tylko częściową wartość wybranego samochodu, dzięki temu cieszysz się niskimi ratami przez ten czas. Możesz ponadto skorzystać z opcji wniesienia opłaty początkowej w wysokości od 0 do 30% wartości samochodu, by dodatkowo obniżyć wysokość miesięcznych rat. To również dobra propozycja dla tych osób, które wiedzą, jakie dystanse rocznie będą pokonywać – precyzyjne ustalenie rocznego limitu kilometrów w ramach umowy to kolejny krok do uzyskania wysokości raty na odpowiednim poziomie. Oblicz ratę leasingu Audi A6.

 

Alternatywnym rozwiązaniem jest leasing KLASYCZNY, znany też jako Audi Classic Leasing. Chociaż ma on bardziej tradycyjną formułę, gdyż docelowo spłacamy całkowitą wartość pojazdu, by wykupić go na koniec umowy, również cechuje się sporą elastycznością. Przede wszystkim w tym przypadku możemy rozłożyć okres spłaty na okres od 2 do nawet 5 lat. Kolejna decyzja, jaką podejmujemy dotyczy wysokości opłaty początkowej. Może ona wahać się w przedziale od 0 do nawet 45% wartości auta. Zaletą tego rozwiązania jest cena – Audi Classic Lease cechuje się bowiem niskim całkowitym kosztem leasingu.

 

O tym, które rozwiązanie wybrać, można zadecydować samodzielnie, lub skorzystać z pytań dostępnych na stronie kalkulatora leasingu samochodowego VW FS. Na podstawie udzielonych odpowiedzi, kalkulator zarekomenduje opcję finansowania, która powinna najlepiej odpowiadać naszym potrzebom.

 

X